محل تبلیغات شما
امام زاده قاسم دلند یکی از مکان های سیاحتی زیارتی واقع در شهر دلند ،شهرستان رامیان ،استان گلستان می باشد.
امامزاده قاسم(ع)شهر دلند

امامزاده  قاسم از نوادگان امام موسی کاظم(ع) که یکی از امامزادگان واجب تعظیم و مورد احترام و اعتقاد خاص مردم می باشد که در ورودی شهر دلند از توابع شهرستان رامیان واقع گردیده و مکان مناسبی برای مسافران آقا ثامن الحجج (ع) می باشد.

در اطراف آن قبرستان قدیمی تقریب به سه هکتار بوده که قدمت آن بیش از 1400 سال بر می گردد.

در مجاورت محور اصلی  گرگان و آزادشهر و در شهر دلند قرار دارد.

خاطره ما:

در اول مرداد 1397 هنگام بازگشت از سفر زیارتی مشهد مقدس هوا بسیار گرم بود و هنگام عصر به این منطقه رسیدیم. با توجه به علاقه ای که به امامزاده های شریف داریم گنبد زیبای این امامزاده نظر ما را جلب کرد و به همراهان گفتم اگر موافق باشید دور بزنیم برویم زیارت این امامزاده.

آنها هم موافق بودند و به  زیارت رفتیم و دو رکعت نماز خواندیم.

گفتم شهر بعدی گرگان است و ما جای خاصی برای اقامت نداریم ، بهتر است در همین محل اقامت کنیم.

پرس و جو کردیم تلفن و آدرس سویت اجاره ای را به ما نشان دادند.

رفتیم درب آن خانه برای بازدید . دیدیم ماشین روشن نمیشه.

کاپوت را که بالا زدیم دیدیم که اصلا آب ندارد!!!!!

چند بطری آب در ماشین ریختیم ولی به جوش می آمد و سرریز می شد. خلاصه مقداری که خنک شد ماشین را جابجا کردیم و در حیاط منزل مستقر کردیم.

صبح باز روشن نمی شد و صدای عجیبی میداد.

خلاصه گفتند که نیاز به تعمیرگاه دارد و تا شهر علی آباد تعمیرگاه خوبی نیست.

جلوتر آمدیم دیدیم ماشین مشکل اساسی دارد . چند تعمیرگاه نشان دادیم تا بالاخره یکی گفت من درستش می کنم.

بررسی کرد گفت شلنگ آب رادیات سوراخ شده. قطعه اش آن اطراف پیدا نشد و همان شلنگ را تعمیر کرد و الحمدلله تا مقصد مشکل خاصی پیش نیامد.

گفتیم که این لطف خدا بود که ما در این امامزاده و اطراف ان توقف و اطراق کردیم وگرنه ممکن بود در بین راه دچار حادثه یا عیب اساسی تری می شد.

خدایا سفر همه مسافران به سلامت قرار بده.

امامزاده قاسم دلند در نقشه گوگل

امامزاده علی اشرف سمنان

امامزاده فاطمه صغری(س)- آشتیان

امامزاده آقا علی عباس _ بادرود نطنز

دلند ,امامزاده ,شهر ,ماشین ,کردیم ,قاسم ,شهر دلند ,می باشد ,این امامزاده ,قاسم دلند ,در شهر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی دكتر موفق پور caubreakizes ایران لیفت شاپ تعمیرگاه و فروشگاه موتور سیکلت مرادی به روز باشیم |To Be Update kingsensihelp tiopalufal تخیلات یک نیمه مهندس orabtico علوم ماورا